Bus Route 22 - Bus 22: 姫路駅 => 別所駅 => 夕陽ヶ丘 -
Bus Stops
- 1 - 姫路駅
- 2 - 綿町
- 3 - 姫路市市民会館前
- 4 - 坂田町
- 5 - 神屋町西
- 6 - 神屋町
- 7 - 天神前
- 8 - 市川橋
- 9 - 市川橋東詰
- 10 - 一本松
- 11 - 自動車学校
- 12 - 神姫商工前
- 13 - 国分寺
- 14 - 御着駅前
- 15 - 御着
- 16 - 佐土
- 17 - 別所西
- 18 - 別所西
- 19 - 別所
- 20 - 別所駅
- 21 - 別所
- 22 - 東中学校前
- 23 - 佐土新
- 24 - 木工団地
- 25 - 家具町
- 26 - 深志野
- 27 - 深志野本町
- 28 - 深志野東口
- 29 - 夕陽ヶ丘